Një intervistë e një plaku kosovar e realizuar në TV ka bërë bujë në rrjetet sociale.
Ai flet për një ngjarje interesante që i ka ndodhur. Videoja është pëlqyer aq shumë sa që është shpërndarë mbi 1500 herë. Ndiqeni videon dhe kuptojeni për çfarë bëhet fjalë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here