Shitet iphone 7 32gb ngjyre gold i ardhur nga amerika dhe i zhbllokuar per te gjitha kartat.
Kontakto ne 0672644831

SHARE
Previous articleIphone 6s 16gb
Next articleSamsung s7 edge 32gb