Shitet iphone 6s 16gb ngjyre gold i ardhur nga amerika dhe i zhbllokuar per te punuar me te gjitha kartat.
Per kontakt 0672644831

SHARE
Previous articlePassat viti 2004
Next articleIphone 7 32gb