Sot nuk të shkoi shumë mirë dita? Atëherë zbuloni nëse dita e nesërme dhe pjesa tjetër e javës do të shkojnë më mirë, duke lexuar Horoskopin e Paolo Fox për nesër, 12 shtator 2018.

DASHI:
Ju do të gëzoni një gjendje astrologjike mjaft pozitive, falë edhe pozitës së shkëlqyer të Hënës dhe të Venusit. Keni një entuziazëm të madh që ju ndihmon të jetoni këtë ditë në një mënyrë pozitive dhe të dobishme kundrejt të tjerëve.

DEMI:
Dëshira juaj për përtëritje do t’ju frymëzojë që të kërkoni dhe gjeni përvoja të reja. Reflektoni mirë mbi atë që ju intereson në sferën tuaj private dhe në atë të biznesit. Disa shqetësime ju nxisin dhe ju bëjnë nervozë, por përkundër disa tensioneve të vogla, ju do të arrini të qëndroni të qetë dhe të kontrolloni situatën.

BINJAKET:
Hëna do të jetë në tranzit në shenjën tuaj të mërkurën, 12 shtator. Gjithashtu po mëkëmbeni edhe nga pikëpamja fizike, sepse do të keni mundësi të rikuperoni tonin dhe të keni një energji më të madhe. Kjo gjendje e mirëqenies ju shtyn t’i kushtoheni më shumë interesave tuaja dhe kjo ju bën të ndiheni mirë.

GAFORRJA:
Horoskopi i Paolo Fox trethotëgon se e mërkura do të jetë një ditë e tensionuar dhe e nervozuar, për shkak të disa ngjarjeve të papritura të shkaktuara nga disonanca e Hënës. Mos vazhdoni të merrni disa iniciativa, mund të jetë më e përshtatshme që të përpiqeni t’i kushtoheni vetes dhe të rikuperoni energji.

LUANI:
Horoskopi i Paolo Fox thotë se karakteri juaj i shoqërueshëm do t’ju lejojë të shfaqni ndjeshmërinë tuaj të spikatur. Në fakt, një mik ose një i afërm mund të ketë nevojë për këshilla ose ndihmë. Ju jeni të dhimbsur dhe të vëmendshëm ndaj të tjerëve, dhe për këtë arsye ju shpesh konsideroheni një pikë referimi.

VIRGJERESHA:
Nesër do të jetë një ditë me luhatje. Humori juaj mund të mbahet nën kontroll nga angazhimet e punës dhe të familjes që do të kërkojnë shumë përqendrim.

PESHORJA:
Horoskopi i Paolo Fox specifikon se do të jetoni një situatë shumë pozitive falë aspektit të shkëlqyer të Venusit dhe Saturnit. Edhe në fushën profesionale ju mund të arrini një sukses të mirë falë aspektit të favorshëm të Jupiterit.

AKREPI:
12 shtatori do të jetë një ditë shumë pozitive. Dielli do t’ju bëjë veçanërisht dinamik dhe me iniciativë, në këtë mënyrë do të jeni në gjendje të drejtoni mirë energjinë tuaj dhe të jeni veçanërisht efikas në punë.

SHIGJETARI:
Ju mund të arrini rezultate të mira, por gjithmonë ekziston dikush që ju pengon të arrini qëllimet tuaja. Të qenit i vetëdijshëm për këto kufizime ju bën të shqetësuar dhe nervoz, por zgjidhja për vështirësitë tuaja mund të ofrohet nga njerëzit që doni. Ata shpesh janë miq dhe të afërm që ju ndihmojnë të identifikoni mënyrën më të mirë për të përdorur burimet tuaja.

BRICJAPI:
Horoskopi Paolo Fox ju tregon se si gjithmonë ju mund të përdorni fuqinë tuaj të brendshme, të favorizuar nga pozicioni i shkëlqyer e Merkurit. Ju keni një vizion të qartë të asaj që ju rrethon dhe mund të identifikoni lehtësisht pikat e forta tek të cilat të investoheni.

PESHQIT:
Ju po jetoni një moment të veçantë për ndjenjat, nëse dikush ju ka zhgënjyer, vështirë se do të jeni në gjendje t’i lini gjërat të rrjedhin dhe të shfaqeni indiferentë. Nga ana tjetër, puna është e mirë, ku ju tregoni siguri dhe pasion në atë që bëni.

UJORI:
Aspekti i favorshëm i Hënës ndihmon për t’ju bërë më të shoqërueshëm me të tjerët. Eshtë më e thjeshtë të dakordësoheni me njerëz që janë hsumë të ngjashëm me ju. Do të jetë e vështirë në dashuri për të tjerët, që t’i rezistojnë hijeshisë tuaj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here