Bricjapi, 5 yje: Ju jeni gati për të lënë pas të kaluarën dhe ndoshta të hyni në një eksperiencë të re. Mos kini frikë nga ndryshimet dhe të rejat. Kjo është një fazë e ngjashme me një rilindje. Në përgjithësi jeni një shenjë që fillon me vrull dhe vitalitet të madh. Gjithsesi, çdo rinisje përbën një moment lodhjeje të madhe, sepse ju duhet të vendosni rendin dhe të krijoni kushtet më të mira për të ecur përpara. Periudhë interesante edhe nga pikëpamja sentimentale. Ju jeni një shenjë që merrni kohë para se të arrini një objektiv n lidhje me tjetrin, por kur të keni arritur qëllimin tuaj, ju keni shpatullat e gjera, keni forcuar muskujt dhe është e vështirë që dikush mund të vjedhë atë që keni arritur me përpjekje dhe angazhim stërmundues.

Peshqit, 5 yje: Horoskopi i ditës së mërkurë 19 shtator, 2018 dhe për ditët e ardhshme ju fton për të mos dekurajoheni dhe të hiqeni mënjanë, por të bërë parashtroni pretendime dhe kërkesa. Nëse për shumë kohë ju keni bërë më të mirën e një loje të keqe, tani është koha për t’u afirmuar dhe për të mbështetur interesat tuaja. Nëse diçka ndryshon në një nivel sentimental, mos e thuaj menjëherë.

Akrepi, 5 yje: Ju duhet të përqëndroheni në gjëra të rëndësishme, mund të merrni edhe një shpërblim të vogël ose të madh deri në nëntor. Nëse keni sfiduar diçka, tani ju mund të merrni diçka më shumë apo një zgjidhje të mirë bashkë me një përgjigje. Takimet janë të favorizuara, muajt e ardhshëm do të jenë interesante edhe për ndjenjat. Njohuri të reja intriguese që do t’ju sjellin gëzim dhe humor të mirë.

Virgjëresha, 5 yje: Ju keni hijeshi dhe karizëm të madhe, ju mund të bëni zgjedhje të shkëlqyeshme për të ardhmen. Kush është single mund të rekuperojë lehtësisht. Afërsitë më të mira janë me Demin, një bashkim mjaft i zakonshëm për ata që lindin në këtë shenjë. Ky është një moment i rëndësishëm për marrëdhëniet, jini më të hapur dhe të disponueshëm për të tjerët.

Shigjetari, 5 yje: Ju po kaloni një fazë rebelimi të rëndësishëm, gjatë së cilës ju nuk hezitoni të thoni gjithçka që mendoni. Nëse keni një partner ose një mik të fortë në anën tuaj, atëherë mund të lindin bashkëpunime shumë të mira, falë të cilave do të jeni në gjendje të përmbushni të gjitha dëshirat tuaja. Ka ndryshime të vogla ose të mëdha, dhe madje edhe në këto ditë ka një mundësi të mirë që ju vjen. Kjo është një javë interesante dhe me fat për takimet.

Demi, 4 yje: Ju jeni një shenjë e fortë dhe doni të rrethoheni me bukurinë. Nëse ndjehesh poshtë me humorin, horoskopi nesër ju këshillon të bëni gjëra të bukura dhe të bëni të ndiheni të kënaqur. Ata të lindur nën shenjën e Demit janë shumë solidarë, kanë një lidhje të mirë me Peshqit dhe Peshoren.

Binjakët, 4 yje: Ata që duhet të bëjnë një kauzë ose duhet të kryejnë një negocim, duhet të veprojnë në kohën e duhur. Në fakt, tani ju mund të merrni më shumë dhe ju mund të fitoni një sfidë. Ju jeni një shenjë e kërkimit të vazhdueshëm për risi dhe emocione. Në përgjithësi ju jeni të hipnotizuar nga misteri dhe e panjohura. Shpesh, madje edhe në dashuri, kërkoni njerëz të menjëhershëm dhe nëse keni qenë të zënë për një kohë të gjatë, nuk përjashtohet që ju keni dëshiruar vazhdimisht të tradhëtoni. Për momentin ka një gjendje astrologjike mjaft të qetë, në përgjithësi mjaft pozitive.

Luani, 4 yje: Nëse ata që janë afër jush kanë një qëndrim polemik, përpiquni të shmangni konfrontimin. Nëse jeni nervozë, atëherë përpiquni të ndryshoni ajrin dhe jo të pajtoheni me disa tensione. Nuk është një periudhë e thjeshtë dhe një hall i vogël mund të bëhet një problem i madh. Këto ditë ju duhet të kini më shumë qartësi, duhet të jeni të matur dhe më tolerantë.

Dashi, 3 yje: Në përgjithësi të lindurit e shenjës kanë një qëndrim mjaft aktiv dhe mbizotërues ndaj vështirësive. Tani Dashi duhet të marrë veten nga një situatë e komplikuar që mund të ketë ndikuar edhe në jetën e dashurisë në muajt e fundit. Nuk është e lehtë për ju të pranoni një gabim. Është më e lehtë për të gjetur forcën dhe vendosmërinë për të filluar përsëri. Ju jeni shumë të vendosur, edhe nëse dikush përpiqet t’ju ndalojë, është e vështirë për ju që të arrini të mos e ndiqni dëshirën tuaj.

Peshorja, 3 yje: Ju jeni një shenjë që gjithmonë dëshiron të keni garanci, ju jeni një shenjë që ka nevojë për siguri dhe konfirmime të vazhdueshme. Ideali juaj do të ishte pikërisht që të merrni disa siguri, e zeza mbi të bardhë. Nga njëra anë, mund të merrni edhe një konfirmim të vogël, edhe nga pikëpamja sentimentale, por kjo nuk ju lejon të jeni në gjendje të parashikoni të ardhmen dhe të parandaloni vështirësitë. Ky qëndrim ju bën të shqetësoheni ndaj të tjerëve.

Ujori, 2 yje: Ata që kanë lindur në këtë shenjë shpesh ndjekin angazhime të caktuara jo thjesht për arsye ekonomike, por edhe për shkak se ata e duan atë që bëjnë dhe mendojnë se e bëjnë mirë. Ka të ngjarë që sapo keni filluar një projekt që nuk po ju sjell rezultatet e dëshiruara. Ju gjithashtu mund të jeni të shqetësuar në lidhje me gjendjen tuaj fizike, kjo javë është shumë impenjuese dhe e lodhshme, sepse ka disa çështje burokratike që ju duhet të ndiqni. Asgjë, megjithatë, që nuk mund të trajtohet me optimizëm dhe nuk mund të zgjidhet. Kjo është një periudhë me luhatje, por e rimerrni veten.

Gaforrja, 2 yje: Rënie e lehtë, edhe pse në përgjithësi ju jeni mbështetur nga planete të favorshme dhe një gjendje e mirë astrologjike. Burri i Gaforres ka një qëndrim shpesh fëminor dhe kërkon një partner që ka një kuptim të zhvilluar të nënës dhe mbrojtjes. Gruaja e Gaforres, nga ana tjetër, është shumë femërore e protektive. Horoskopi nesër tregon se ka një situatë pak melankolike dhe të vështirë për t’u menaxhuar. Ka një ndjenjë të fortë të lodhjes që nuk ju lejon të ecni përpara siç dëshironi. Muajt ​​e ardhshëm do të jenë gjithësesi shumë interesante.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here